Wizualizer

kolor_i_wnetrze_podstrona_wizualizer_960

Wizualizer

Zastanawiasz się, który kolor będzie najlepiej pasował do salonu lub sypialni? Wybór barw do wnętrza warto dobrze przemyśleć. Zestawienia odcieni czasem okazują się niewłaściwe lub źle komponują się z meblami i dekoracjami mieszkania. Warto więc sięgnąć po nowoczesne i praktyczne wsparcie – Wizualizer Dekoral.

Dobranie idealnej kolorystyki ścian dla naszego domu jest czasochłonnym zajęciem. Musimy wybrać odpowiednie barwy, ich nasycenie oraz dodatkowe elementy dekoracyjne. Wielogodzinne wyprawy do sklepów i przeglądanie katalogów potrafią zmienić tę przyjemność w wyjątkowo męczącą czynność. Jak tego uniknąć?

Wizualizer Dekoral to interaktywna aplikacja, która zdecydowanie ułatwia odnalezienie idealnych rozwiązań aranżacyjnych.


Dzięki Wizualizerowi możesz nanieść interesujące Cię kolory na przygotowane przez nas zdjęcia wnętrz. Masz też możliwość testowania kolorów na własnych zdjęciach wnętrz, które możesz łatwo wprowadzić do programu. Posługując się zdjęciem własnej sypialni, kuchni, czy łazienki łatwo możesz dobrać kolor farb, który będzie spełniał twoje oczekiwania i pasował do stylu domu.