Farby

Pomaluj swój świat!


Dom kojarzy nam się z odpoczynkiem i bezpieczeństwem. Coraz częściej chcemy, aby nasze wnętrza posiadały głębie i charakter. Do osiągnięcia takiego efektu nie wystarczą modne i ładne meble, dobre oświetlenie, czy dodatki i gadżety. Elementem, który zadecyduje czy osiągniemy sukces w naszej stylizacji jest dobór koloru ścian.

Mając wybrany kolor, warto dowiedzieć się więcej o samych produktach. Takie informacje znajdziecie poniżej. Nasze produkty cieszą się popularnością, rośnie grono zadowolonych klientów, a my odpłacamy za zaufanie, jakim nas obdarzono, rozwijając się każdego dnia i ulepszając nasz asortyment!

farby_Dekoral


Nowoczesna emulsja colour & style posiada niepowtarzalną paletę barw inspirowaną modą ze światowych wybiegów. Pięć intrygujących kolekcji skrywa 30 wyjątkowych barw. Dzięki farbom colour & style możesz wprowadzić modne trendy do wnętrza swojego domu.

Lateksowa farba emulsyjna ŁAZIENKA & KUCHNIA przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych, oraz działanie wilgoci.

Farba lateksowa do wnętrz, odporna na szorowanie, jest przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Pozostawia matowy efekt wykończenia. Zastosowanie wysokogatunkowej dyspersji umożliwia prawidłowe ‘oddychanie’ ścian.

Farba jest przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń wykonanych z tynków cementowych, betonu, gipsu lub płyt gipsowo-kartonowych, a także do malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, stalowych, żeliwnych, oraz kaloryferów.